ikona telefonu Office: +48 570 454 007

Bespoke production machines and end of line testers

Robotized production lines

LEARN MORE

Witamy na stronie internetowej firmy Pro Assem. Zajmujemy się projektowaniem i budową maszyn oraz linii montażowych. Pracujemy nad zamówieniami od fazy koncepcyjnej, aż do momentu przewiezienia i uruchomienia gotowego produktu w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy. Klienci mogą brać aktywny udział w tworzeniu poszczególnych produktów. Uważnie słuchamy ich uwag oraz sugestii. Kreatywna współpraca pomiędzy nami a zamawiającymi jest jedną z najwyższych wartości naszej firmy.

Od początku naszej obecności na rynku stawiamy na nowoczesne technologię oraz innowacyjne rozwiązania przemysłowe. Posiadamy własny park maszynowy wyposażony w najlepszej jakości sprzęt, co umożliwia szybkie przejście od fazy projektu do realizacji. Dzięki temu podczas projektowania stanowisk montażowych zagwarantować Państwu najwyższą jakość wszystkich usług, które wykonujemy.

Specjaliści w projektowaniu i budowie maszyn


Skład zespołu naszej firmy tworzą specjaliści, mogący pochwalić się odpowiednimi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i budowie maszyn. Na rynku wyróżnia nas terminowość w wykonywaniu wszystkich powierzonych nam zleceń przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów podczas przeprowadzania wszelkich prac projektowych oraz budowlanych.


Potrzeby klienta są dla nas najwyższym priorytetem


Od początku naszej działalności najwyższym priorytetem jest dla nas zaspokajanie indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wszystkie zlecenia są dla nas tak samo ważne i wszystkie z nich wykonujemy kompleksowo i bardzo dokładnie. Wiemy, że tylko takie podejście jest gwarancją wysokiej jakości naszej pracy. Najważniejszy jest dla nas klient i jego specyficzne wymagania, dlatego współpraca z nami będzie w stanie zadowolić wszystkich, którzy się jej podejmą. Jesteśmy rzetelną firmą, która podczas pracy jest całkowicie zaangażowana w spełnianie oczekiwań zleceniodawców. Zajmując się projektowaniem maszyn dla przemysłu jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie pomysły, nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura bądź wysłania wiadomości poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego.