ikona telefonu Sekretariat: +48 570 454 007
ikona telefonuSprzedaż: +48 577 116 007
ikona mailabiuro@pro-assem.pl

Maszyny pomiarowe dla laboratorium

maszyny pomiarowe dla laboratorium

Zajmujemy się projektowaniem i budową specjalistycznych maszyn pomiarowych dla laboratorium. Wszystkie urządzenia tworzymy według wytycznych i specyfikacji klienta. Nasze produkty wyróżniają się dużą dokładnością pomiarową, a także wysoką wydajnością, co sprawia, że mogą być stosowane do wykonywania precyzyjnych elementów, a w tym skomplikowanych kształtów geometrycznych. Ich specyfikacja sprawia, że nadają się do wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu, m.in. w motoryzacyjnym czy lotniczym.

Współczesne maszyny pomiarowe dzięki wysokiej funkcjonalności są bardzo dużą konkurencją dla najczęściej używanych tradycyjnych przyrządów służących do pomiaru, a mianowicie wysokościomierzy czy projektorów.

 

Największe zalety maszyn pomiarowych

 

Maszyny pomiarowe oferowane przez naszą firmę wyróżniają się szeregiem zalet, które czynią z nich urządzenia idealne do pracy w laboratoriach. Do największych z nich należy z całą pewnością ogromna dokładność pomiarowa, niemożliwa do osiągnięcia przy użyciu tradycyjnych metod. Dzięki temu urządzenia te idealnie sprawdzą się w instytutach metrologicznych i kalibracyjnych, a także podczas wykonywania pomiarów dla przedstawicieli metrologii przemysłowej. Nasze maszyny pomiarowe to trwałe i stabilne konstrukcje, wyprodukowane wyłącznie z najlepszej jakości materiałów. Wszystkie maszyny po zakończeniu procesu produkcji są gotowe do pracy w laboratorium pomiarowym. Posiadają szeroki pakiet programów sterujących, które dostosowane są do potrzeb zamawiającego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Pro-Assem to również budowa stanowisk montażowych, projektowanie 3D, automatyka przemysłowa i budowa linii produkcyjnych. Wykonujemy też elementy za pomocą obróbki skrawaniem.