ikona telefonu Sekretariat: +48 570 454 007
ikona telefonuSprzedaż: +48 577 116 007

Maszyny pomiarowe dla laboratorium

maszyny pomiarowe dla laboratorium

Zajmujemy się projektowaniem i budową specjalistycznych maszyn pomiarowych dla laboratorium. Wszystkie urządzenia tworzymy według wytycznych klienta. Nasze produkty wyróżniają się dużą dokładnością pomiarową, a także wysoką wydajnością. Dzięki temu mogą być z powodzeniem używane do precyzyjnego pomiaru parametrów elementów o skomplikowanych kształtach geometrycznych, nawet w ilościach hurtowych. Ich specyfikacja sprawia, że nadają się do wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu, m.in. w motoryzacyjnym czy lotniczym.

Współczesne maszyny pomiarowe są poważną konkurencją dla tradycyjnych przyrządów, takich jak wysokościomierze czy projektory. Popularność sukcesywnie zyskują dzięki wysokiej funkcjonalności i precyzji, często nieosiągalnej bez wdrożenia automatyki przemysłowej.

   

Największe zalety maszyn pomiarowych

 

Urządzenia oferowane przez naszą firmę wyróżniają się szeregiem zalet, które czynią z nich wartościowe maszyny pomiarowe dla laboratorium. Jednym z ich największych plusów jest ponadprzeciętna dokładność pomiarowa, niemożliwa do osiągnięcia przy użyciu tradycyjnych metod. Dzięki temu urządzenia tego typu idealnie sprawdzają się w instytutach metrologicznych i kalibracyjnych, a także podczas wykonywania pomiarów dla przedstawicieli metrologii przemysłowej. Nasze maszyny pomiarowe to trwałe i stabilne konstrukcje, wyprodukowane wyłącznie z najlepszej jakości materiałów.

Każde urządzenie posiada szeroki pakiet programów sterujących, które dostosowane są do potrzeb zamawiającego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Skip to content