ikona telefonu Sekretariat: +48 570 454 007
ikona telefonuSprzedaż: +48 577 116 007

Budowa maszyn

robot w fabryce
                                           

Specjalizacją naszej firmy jest budowa maszyn dla działalności z różnych gałęzi przemysłowych i nie tylko. Realizacja opiera się na wcześniej wykonanych projektach, które uwzględniają wymagania stawiane przez klienta. Istnieje wiele możliwości zautomatyzowania pracy pod indywidualne potrzeby, w związku z czym zapewniamy rozwiązania technologiczne, które znacznie usprawnią pracę każdego przedsiębiorstwa.

Nasi klienci mogą liczyć na sprawną realizację zleceń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, odpowiednim kwalifikacjom i własnemu parkowi maszynowemu możemy szybko przejść od fazy projektu do realizacji – zachowując przy tym najwyższy standard usług. Co więcej, każdy podejmujący współpracę z naszą firmą uzyska merytoryczne wsparcie, co pozwoli na wprowadzenie najlepszych rozwiązań technologicznych. Uważnie słuchamy sugestii klientów, zapoznajemy się z funkcjonowaniem jego branży, by na tej podstawie zaproponować w pełni zindywidualizowane maszyny.

 

Jakie rozwiązania obejmuje oferta budowy maszyn?

 

Jak zostało wspomniane, budowa maszyn może dotyczyć przeróżnych działalności. W związku z tym oferujemy projekt i wykonanie maszyn, które sprawdzą się przede wszystkim w pracach:

  • montażowych,
  • produkcyjnych (w tym linie produkcyjne),
  • testujących (głównie urządzenia kontroli finalnej do testowania parametrów elektrycznych, szczelności czy weryfikujące geometrię),
  • przemysłowych,
  • pomiarowych.

W zależności od wymagań maszyny mogą być całkowicie lub częściowo zrobotyzowane. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jednocześnie zapraszamy osoby zainteresowane do nawiązania kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i ustalimy warunki współpracy.

Skip to content