ikona telefonu Sekretariat: +48 570 454 007
ikona telefonuSprzedaż: +48 577 116 007

Projektowanie 3D

2REN

Zajmujemy się projektowaniem 3D. Projektujemy maszyny pomiarowe oraz inne urządzenia zgodne ze specyfikacją klienta. Zapewniamy także sporządzanie modeli 3D. W trakcie realizacji zlecenia zajmujemy się również wykonywaniem kompletnej dokumentacji technicznej. Modele w przestrzeni trójwymiarowej często są podstawą do rozpoczęcia prac montażowych. Wspieramy zamawiających na każdym etapie współpracy, dzięki czemu klienci mogą mieć wgląd w powstawanie powierzonego nam projektu.

 

Na czym polega projektowanie 3D?

 

Technologie trójwymiarowe od kilku lat zaczynają rewolucjonizować różne sektory gospodarki. Z każdym rokiem na rynek wchodzą coraz to nowsze rozwiązania, które poprawiają jakość pracy wielu przedsiębiorstw. Jednym z nich jest możliwość projektowania w 3D. Polega ono na tworzeniu trójwymiarowych obiektów geometrycznych za pomocą specjalnego oprogramowania komputerowego. Przy pomocy najnowszych programów graficznych możliwe jest wykonanie projektów niemożliwych do zrealizowania za pomocą technologii 2D. Odnosi się to na przykład do wizualizacji poszczególnych elementów całości kompozycji, dzięki której najważniejsze części projektu są widoczne jasno i klarownie. Na proces projektowania ma wpływ także modelowanie 3D, które pozwala zapisywać poszczególne etapy pracy w sferze trójwymiarowej.

 

Jakie są zalety projektowania 3D?

 

Do największych zalet projektowania 3D należy zaliczyć z całą pewnością możliwość szybkiego wykrycia ewentualnych błędów pojawiających się w projekcie. Jeszcze przed fazą produkcyjną błędy te można poprawić, co nie naraża klientów na dodatkowe koszty, wynikające z konieczności wycofania produkcji danego produktu. Projektowanie 3D daje również możliwość symulacji różnych zachowań produktu w warunkach zbliżonych do rzeczywistości. Dzięki temu przed rozpoczęciem budowy maszyn montażowych można sprawdzić, czy dana maszyna będzie odporna na działanie trudnych warunków w trakcie pracy. Trójwymiarowy obraz wzbudza ponadto zdecydowanie większe zainteresowanie wśród obserwatorów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Skip to content