ikona telefonu Sekretariat: +48 570 454 007
ikona telefonuSprzedaż: +48 577 116 007

Kontroli finalnej

stanowiska dla produkcji

Zajmujemy się projektowaniem oraz budową maszyn testujących wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

 
  • testery szczelności,
  • testery parametrów elektrycznych,
  • testery end of line,
  • maszyny weryfikujące geometrię.
   

Oferowane przez nas urządzenia kontroli finalnej produkowane są z najlepszej jakości materiałów, pozyskiwanych od zaufanych dostawców. Cały proces produkcyjny nadzorowany jest przez wykwalifikowaną kadrę inżynierską o dużym doświadczeniu. Dzięki tym dwóm czynnikom możemy mieć pewność, że wytwarzane przez nas testery spełnią oczekiwania zleceniodawców.

     

Testery szczelności

 

Testery szczelności to urządzenia, za pomocą których bada się szczelność butelek oraz innych pojemników i zbiorników. Badanie to odbywa się poprzez sprawdzenie ciśnienia wewnątrz opakowania. Gdy otrzymany wynik jest nieprawidłowy, opakowanie zostaje usunięte z linii produkcyjnej.

 

 

Testery parametrów elektrycznych

 

Testery parametrów elektrycznych są urządzeniami, których głównym zadaniem jest mierzenie parametrów elektrycznych i sprawdzanie ich prawidłowej wartości. Dzięki wbudowanym funkcjom pomiaru różnego rodzaju parametrów w jednym produkcie w szybki i prosty sposób można zdiagnozować powstałe usterki. Sprzęt ten jest niezbędny do weryfikacji wymagań elektrycznych, stawianych produkowanym przez klienta wyrobom. Doskonale sprawdzi się też w zespole maszyn pomiarowych dla laboratoriów o różnych profilach działalności.

         

Testery end of line

 

Testery end of line stanowią jeden z najważniejszych elementów linii produkcyjnej. To właśnie one określają, czy produkt końcowy z danej partii spełnia stawiane przed nim wymogi, czy też jest wadliwy i nie powinien trafić do sprzedaży. Ten rodzaj testerów sprawdza się w niemal każdej branży – należy jedynie dobrze zaprojektować urządzenie biorąc pod uwagę, że każdy rodzaj produktu w różnych gałęziach przemysłu powinien być sprawdzony pod innym kątem.

       

Urządzenia weryfikujące geometrię

 

Urządzenia weryfikujące geometrię są kluczowym elementem działu kontroli jakości produkowanych wyrobów. Zmiana geometrii produktu w większości przypadków wiąże się z niepoprawnym działaniem wyrobu, czego efektem mogą być zgłaszane przez klienta końcowego reklamacje. Produkowane przez nas urządzenia są stosowanie zarówno do testowania jakości 100% wyrobów powstałych w procesie technologicznym, jak i do wybiórczej kontroli, która ma zapewnić stały monitoring jakości procesu. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z konsultantem za pomocą wiadomości e-mail lub poprzez rozmowę telefoniczną. Przedstawiciel naszej firmy udzieli wyczerpującej informacji na temat naszego doświadczenia w produkcji maszyn do sprawdzania geometrii.

Budowa maszyn kontroli finalnej

Oprócz maszyn produkcyjnych i montażowych nasza oferta obejmuje budowę maszyn kontroli finalnej. Są to urządzenia odpowiedzialne za testowanie różnych parametrów podczas produkcji. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie wysokiej jakości produktów, a także weryfikacja ewentualnych usterek. Wobec tego są one równie istotne dla różnego rodzaju gałęzi przemysłowych. Z naszej strony zapewniamy maszyny w pełni dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa. Nad projektem i budową czuwa wyspecjalizowana kadra inżynierska.

Jakie maszyny kontroli finalnej wykonujemy?

W naszej ofercie specjalizujemy się przede wszystkim w:

  • testerach szczelności – sprawdzających ciśnienie w pojemnikach z tworzyw sztucznych,
  • testerach parametrów elektrycznych – pomagających w pomiarach wartości w urządzeniach elektrycznych,
  • testerach end of line – sprawdzających funkcjonalność jednostek sterujących, części mechanicznych itp.
  • urządzeniach weryfikujących geometrię – stosowanych m.in. w warsztatach samochodowych do badania geometrii kół.

Zapewniamy, że wszystkie urządzenia kontroli finalnej charakteryzują się niezawodnością w weryfikacji. Maszyny oparte są na innowacyjnych technologiach, a do tego posiadamy także inne modele urządzeń kontroli finalnej. Wobec tego wszystkich zainteresowanych zachęcamy do nawiązania kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji i dobierzemy sprzęt najlepiej odpowiadający oczekiwaniom.

Skip to content