ikona telefonu+48 570 454 007
ikona mailabiuro@pro-assem.pl

Urządzenia kontroli finalnej

Zajmujemy się projektowaniem oraz budową maszyn testujących. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć m.in. testery szczelności, testery parametrów elektrycznych, testery end of line, a także urządzenia weryfikujące geometrię. Oferowane przez nas urządzenia kontroli finalnej produkowane są z najlepszej jakości materiałów. Cały proces produkcyjny nadzorowany jest przez wykwalifikowaną kadrę inżynierską. Połączenie to jest gwarancją zadowolenia wszystkich zleceniodawców.

 

Testery szczelności

 

Testery szczelności to urządzenia, za pomocą których bada się szczelność butelek oraz innych pojemników z tworzyw sztucznych. Badanie szczelności opakowań odbywa się poprzez sprawdzenie obecnego w nim ciśnienia. Gdy otrzymany wynik jest nieprawidłowy, opakowanie zostaje usunięte z linii produkcyjnej.

 

Testery parametrów elektrycznych

 

Testery parametrów elektrycznych są urządzeniami, których głównym zadaniem jest mierzenie parametrów elektrycznych i sprawdzanie ich prawidłowej wartości. Dzięki wbudowanym funkcjom pomiaru różnego rodzaju parametrów w jednym produkcie w szybki i prosty sposób można zdiagnozować powstałe usterki. Urządzenie to jest podstawowym wyposażeniem każdego profesjonalnego elektryka.

 

Urządzenia weryfikujące geometrię

 

Urządzenia weryfikujące geometrię to jeden z podstawowych produktów, który powinien być obecny w dobrze wyposażonym warsztacie samochodowym. Urządzenia te za pomocą nowoczesnej technologii 3D są w stanie w szybki sposób zbadać geometrię kół w pojazdach osobowych oraz ciężarowych. Posiadamy różne modele urządzeń dopasowane do rozmaitych odbiorców. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.