ikona telefonu Sekretariat: +48 570 454 007
ikona telefonuSprzedaż: +48 577 116 007
Home » REALIZACJA PROJEKTU
maszyna produkcyjna

Realizacja projektu

Naszym atutem jest elastyczność.
Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem i dynamicznie reagujemy na zmieniające się oczekiwania wobec produktu.

ikona pracownika

Potrzeba

PRO-ASSEM wychodzi naprzeciw potrzebom klienta, aby wspólnie sprostać wymaganiom stawianym przed współczesnym rynkiem przemysłowym. Działalność firmy wyróżnia rzetelność, elastyczność i całkowite zaangażowanie w spełnienie oczekiwań odbiorcy.

Fachową, zgodną ze specyfikacją realizację otrzymanych zleceń umożliwia nam czerpanie z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, która czuwa nad każdym z etapów produkcji, od fazy koncepcyjnej, aż do uruchomienia gotowej maszyny u zleceniodawcy.

badanie potrzeb
ikona żarówki

Koncepcja

Po uzgodnieniu z klientem jego oczekiwań wobec funkcjonalności tworzonego produktu, nasz zespół przechodzi do etapu prac koncepcyjnych.

W tej fazie produkcji pomysły przeistaczane są w konkretne rozwiązania techniczne wykorzystywane w tworzonej maszynie. Powstają szkice, schematy kinematyczne, przeprowadzane są wstępne obliczenia, bazujące na wypracowanych przez lata sprawdzonych rozwiązaniach, a wszystko to w celu zapewnienia optymalnej, ergonomicznej i łatwej w eksploatacji konstrukcji maszyny.

rusynek maszyny produkcyjnej
ikona rakiety

Projekt

Po zakończeniu fazy koncepcyjnej kolejnym etapem jest przejście do fazy projektowej.

W PRO-ASSEM projekty wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania CAD wiodącego producenta. Tworzone modele 3D pozwalają na weryfikację założeń projektowych już na wczesnym etapie ich powstawania oraz umożliwiają szybkie i wygodne dla obu stron rozwiązanie w zakresie wymiany danych i prezentowania postępów prac, a wykorzystanie systemów zarządzania danymi projektu gwarantuje wydajny i przejrzysty proces konstruowania nawet przy pracy nad złożonymi aplikacjami.

linie produkcyjne
ikona klucza

Wykonanie

Zamknięty etap projektowania wiąże się z przejściem do fazy wykonywania elementów, które wchodzą w skład powstającej maszyny.

PRO-ASSEM dysponuje własnym parkiem maszynowym, wyposażonym między innymi w obrabiarki sterowanie numerycznie, współpracujące z oprogramowaniem CAM, co umożliwia szybkie i precyzyjne wytwarzanie brył o skomplikowanej geometrii. Przez lata istnienia na rynku firma zyskała zaufanie i renomę wśród szeregu podwykonawców i dostawców, dzięki czemu możliwym jest szybkie pozyskiwanie najwyżej jakości elementów handlowych i półfabrykatów.

koło produkcyjne
ikona części

Uruchomienie

Finalnymi etapami prac związanych z realizacją projektu są: montaż komponentów, przeprowadzenie testów i uruchomienie maszyny u klienta.

PRO-ASSEM świadcząc kompleksowe usługi, ma do dyspozycji przestrzeń przeznaczoną do montażu wykonanych wcześniej części i zakupionych elementów handlowych w kompletną maszynę, która pod nadzorem członków działu automatyki poddawana jest wyczerpującym testom, mającym na celu praktyczną weryfikację założeń projektowych. Tak sprawdzony produkt transportowany jest do odbiorcy, gdzie wykwalifikowana załoga PRO-ASSEM przeprowadza uruchomienie maszyny, aby zagwarantować prawidłową pracę urządzenia, a tym samym satysfakcję klienta, która jest dla nas najważniejsza.

panel sterowania produkcją

Oficjalny partner

Od 2015 roku jesteśmy oficjalnym partnerem National Instruments.
Kliknij w poniższe logo i zobacz sam.

Pro-Assem partner