ikona telefonu Sekretariat: +48 570 454 007
ikona telefonuSprzedaż: +48 577 116 007
Home » REALIZACJA PROJEKTU
maszyna produkcyjna

Realizacja projektu

Naszym atutem jest elastyczność.
Pozostajemy w stałym kontakcie z klientem i dynamicznie reagujemy na zmieniające się oczekiwania wobec produktu.

ikona pracownika

Potrzeba

PRO-ASSEM wychodzi naprzeciw potrzebom klienta, aby wspólnie sprostać wymaganiom stawianym przed współczesnym rynkiem przemysłowym. Działalność firmy wyróżnia rzetelność, elastyczność i całkowite zaangażowanie w spełnienie oczekiwań odbiorcy.

Fachową, zgodną ze specyfikacją realizację otrzymanych zleceń umożliwia nam czerpanie z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, która czuwa nad każdym z etapów produkcji, od fazy koncepcyjnej, aż do uruchomienia gotowej maszyny u zleceniodawcy.

badanie potrzeb
ikona żarówki

Koncepcja

Po uzgodnieniu z klientem jego oczekiwań wobec funkcjonalności tworzonego produktu nasz zespół przechodzi do etapu prac koncepcyjnych.

W tej fazie produkcji pomysły przeistaczane są w konkretne rozwiązania techniczne wykorzystywane w tworzonej maszynie. Powstają szkice, schematy kinematyczne, przeprowadzane są wstępne obliczenia, bazujące na wypracowanych przez lata sprawdzonych rozwiązaniach, a wszystko to w celu zapewnienia optymalnej, ergonomicznej i łatwej w eksploatacji konstrukcji maszyny.

rusynek maszyny produkcyjnej
ikona rakiety

Projekt

Po zakończeniu fazy koncepcyjnej kolejnym etapem jest przejście do fazy projektowej.

W PRO-ASSEM projekty wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania CAD przodującego producenta. Tworzone modele 3D pozwalają na weryfikację założeń projektowych już na wczesnym etapie ich powstawania oraz umożliwiają szybkie i wygodne dla obu stron rozwiązanie w zakresie wymiany danych i prezentowania postępów prac, a wykorzystanie systemów zarządzania danymi projektu gwarantuje wydajny i przejrzysty proces konstruowania nawet przy pracy nad złożonymi aplikacjami.

linie produkcyjne
ikona klucza

Wykonanie

Zamknięty etap projektowania wiąże się z przejściem do fazy wykonywania elementów, które wchodzą w skład powstającej maszyny.

PRO-ASSEM dysponuje własnym parkiem maszynowym, wyposażonym między innymi w obrabiarki sterowanie numerycznie, współpracujące z oprogramowaniem CAM, co umożliwia szybkie i precyzyjne wytwarzanie brył o skomplikowanej geometrii. Przez lata istnienia na rynku firma zyskała zaufanie i renomę wśród szeregu podwykonawców i dostawców, dzięki czemu możliwym jest szybkie pozyskiwanie najwyżej jakości elementów handlowych i półfabrykatów.

koło produkcyjne
ikona części

Uruchomienie

Finalnymi etapami prac związanych z realizacją projektu są: montaż komponentów, przeprowadzenie testów i uruchomienie maszyny u klienta.

PRO-ASSEM świadcząc kompleksowe usługi, ma do dyspozycji przestrzeń przeznaczoną do montażu wykonanych wcześniej części i zakupionych elementów handlowych w kompletną maszynę, która pod nadzorem członków działu automatyki poddawana jest wyczerpującym testom, mającym na celu praktyczną weryfikację założeń projektowych. Tak sprawdzony produkt transportowany jest do odbiorcy, gdzie wykwalifikowana załoga PRO-ASSEM przeprowadza uruchomienie maszyny, aby zagwarantować prawidłową pracę urządzenia, a tym samym satysfakcję klienta, która jest dla nas najważniejsza.

panel sterowania produkcją

Budowa maszyn na zlecenie

Zapewniamy profesjonalną usługę, jaką jest budowa maszyn na zlecenie. Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji wszystkich klientów, dlatego stajemy na wysokości zadania, oferując urządzenia najwyższej jakości. Nie zawsze udaje się znaleźć sprzęt idealny dla danej branży – niekiedy konieczne okazuje się jego dostosowanie do indywidualnych potrzeb. W takiej sytuacji nasza praca jest nieoceniona. Jesteśmy w stanie od podstaw zaprojektować, a następnie zbudować maszyny na specjalne zlecenie. Wszystkie urządzenia, które wychodzą spod naszych rąk, wyróżniają się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością i funkcjonalnością. Nie zapominamy również o estetyce sprzętów. Zaufaj nam i przekonaj się, jak wiele zalet mają maszyny budowane na zlecenie.

Dlaczego warto zlecić zbudowanie maszyn?

Zlecenie budowy maszyn jest bardzo korzystne, niezależnie od branży, w jakiej działa dana firma. Doświadczenie i wiedza pozwalają nam na konstruowanie różnych urządzeń, dostosowanych do wielu potrzeb. Główną korzyścią zamówienia sprzętu jest indywidualne podejście – nasi pracownicy, przyjmując zlecenie, skupiają się wyłącznie na nim, robiąc wszystko, by swoją pracą usatysfakcjonować klienta. Oczywiście wszystkie pomysły są z nim ustalane i wykonywane za jego zgodą.

Na zlecenie jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane oraz zaawansowane projekty. Taka usługa wiąże się również z dużą oszczędnością, ponieważ firma zyskuje w pełni zautomatyzowane sprzęty. Niektóre z nich są w stanie nawet zastąpić ludzi. Maszyny budowane na zlecenie charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także bezpieczeństwem. Kontrolujemy ich powstanie na każdym etapie, co zwiększa pewność, że wszystkie elementy są sprawne i gotowe do pracy.

Oficjalny partner

Od 2015 roku jesteśmy oficjalnym partnerem National Instruments.
Kliknij w poniższe logo i zobacz sam.

Pro-Assem partner
Skip to content