ikona telefonu Sekretariat: +48 570 454 007
ikona telefonuSprzedaż: +48 577 116 007
Home » Budowa maszyn montażowych

Budowa maszyn montażowych

Zajmujemy się budową maszyn montażowych, które są podstawą m.in. dla branż zajmujących się przemysłem samochodowym, sprzętem elektronicznym i innymi urządzeniami. Co więcej, maszyny montażowe są wykorzystywane również przy masowej produkcji produktów medycznych czy spożywczych. Dzięki nam możliwe jest całkowite zautomatyzowanie procesu składania, sklejania, zgrzewania czy wycinania rozmaitych elementów. Maszyny montażowe są w stanie znacznie przyspieszyć produkcję (jak również mają wpływ na wyższą jakość finalnego produktu), co przekłada się na korzyści finansowe dla całej firmy.

Gwarantujemy, że przy projektowaniu i budowie maszyn montażowych dbamy nie tylko o rozwiązania dedykowane dla danej działalności, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo użytkowników i otoczenia. W związku z tym szczególną uwagę zwracamy na jakość wykorzystywanych materiałów – chcemy zapewnić 100% niezawodność sprzętu.

Projekt, budowa i uruchomienie maszyn montażowych

 

Współpraca z naszą firmą wiąże się z kompleksową realizacją budowy maszyn montażowych. W związku z tym oferta obejmuje także dostarczenie i uruchomienie wyprodukowanej maszyny u klienta. W pierwszej kolejności jednak ustalany jest projekt, który ma spełniać oczekiwania produkcyjne w danym przedsiębiorstwie. Zapewniamy zarówno maszyny w pełni zautomatyzowane, jak i urządzenia półautomatyczne. Po ustaleniu szczegółów szybko przechodzimy do wykonania powierzonego zadania.