ikona telefonu+48 570 454 007
ikona mailabiuro@pro-assem.pl

Maszyny montażowe

maszyna

Zajmujemy się budową maszyn montażowych. Proponujemy Państwu zarówno maszyny półautomatyczne, jak i w pełni zautomatyzowane. Nasza oferta to kompleksowe działania obejmujące cały proces produkcyjny rozpoczynający się już na fazie koncepcyjnej, a kończący w momencie dostarczenia i uruchomienia maszyny u klienta.

 

Maszyny bezpieczne w użytkowaniu

 

Wszystkie nasze maszyny i roboty przemysłowe - jak maszyny testujące czy wyspecjalizowane maszyny pomiarowe dla laboratorium - przechodzą niezbędne testy oraz badania poświadczone odpowiednimi dokumentami. Spełniają najbardziej rygorystyczne normy i wymogi bezpieczeństwa, dzięki czemu ich użytkowanie jest pozbawione wszelkiego ryzyka. Wyróżniają się stabilną konstrukcją i wysoką jakością wykonania przy użyciu najlepszych materiałów, a także dużą wydajnością, więc będą w stanie służyć klientom przez wiele lat.

 

Zastosowanie maszyn montażowych

 

Zajmujemy się budową maszyn dla przemysłu. Nasze produkty wykorzystywane są w różnych fabrykach. Produkujemy maszyny dla przemysłu samochodowego, medycznego czy spożywczego. Ich wykorzystanie podczas procesów produkcyjnych jest bardzo szerokie, jednak do głównych zadań maszyn montażowych należy zaliczyć składnie, klejenie, zgrzewanie oraz wycinanie rozmaitych elementów (a jeżeli o tym mowa, nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam wytwarzać części do maszyn i urządzeń - nasza oferta to także obróbka skrawaniem).

Zajmując się budową linii produkcyjnych oraz stanowisk montażowych bierzemy pod uwagę potrzeby oraz indywidualne wymagania zamawiających. Podczas całego procesu produkcji pozostajemy w kontakcie z klientem, by mógł on na bieżąco zgłaszać swoje sugestie i nanosić poprawki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zatrudnianie wykwalifikowanej kadry inżynierskiej sprawia, że współpraca z nami jest gwarancją zadowolenia zleceniodawców - zależnie od potrzeb możemy wykonać projektowanie 3D tworzonego projektu.