ikona telefonu Sekretariat: +48 570 454 007
ikona telefonuSprzedaż: +48 577 116 007
Home » Maszyny montażowe

Maszyny montażowe

maszyna

Zajmujemy się projektowaniem i budową maszyn montażowych. W naszej ofercie znajdują się różnorodne rozwiązania półautomatyczne oraz w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Obsługując każdego klienta dbamy o to, aby nasze usługi spełniły jego oczekiwania na wszystkich etapach:

  • projektowania maszyn i stanowisk montażowych,
  • budowy urządzenia według planu,
  • bezpiecznego transportu sprzętu do siedziby klienta,
  • uruchomienia maszyny montażowej w docelowym miejscu pracy.

Nie ograniczamy się jednak do budowy pojedynczych maszyn. Jeżeli zajdzie taka konieczność – kompleksowo zaprojektujemy i zbudujemy stanowisko montażowe, posiadające funkcje i parametry indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

 

Maszyny przemysłowe bezpieczne w użytkowaniu

 

Dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas roboty i maszyny przemysłowe były bezpieczne w użytkowaniu. W tym celu używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów oraz zatrudniamy doświadczonych specjalistów, projektujących maszyny w sposób gwarantujący stabilność ich konstrukcji. Każde urządzenie, które powstaje w naszym zakładzie, obowiązkowo przechodzi testy jakości i otrzymuje odpowiednie dokumenty, poświadczające jego zgodność z obowiązującymi normami. Dzięki temu mamy pewność, że praca z maszynami przemysłowymi naszej produkcji nie zagraża zdrowiu pracowników. Dodatkowo jakość wykonania sprzętu stanowi gwarancję, że zakupione urządzenia będą służyć właścicielom przez wiele lat.

   

Zastosowania maszyn montażowych

 

Zajmujemy się budową maszyn dla różnych gałęzi przemysłu. Nasze produkty wykorzystywane są w różnorodnych fabrykach, specjalizujących się w wytwarzaniu produktów o odmiennym przeznaczeniu. W naszym portfolio znajdują się maszyny dla przemysłu samochodowego, medycznego, spożywczego i wiele innych. Ich wykorzystanie podczas procesów produkcyjnych jest bardzo szerokie. Obejmuje między innymi:

  • składanie,
  • montaż i skręcanie,
  • zagniatanie, prasowanie, wciskanie,
  • zgrzewanie,
  • wycinanie.
   

Projektowanie i budowa maszyn

 

Podczas pracy nad projektowaniem i budową stanowisk montażowych oraz pojedynczych maszyn przemysłowych bierzemy pod uwagę potrzeby oraz indywidualne wymagania zamawiających. Podczas całego procesu produkcji pozostajemy w kontakcie z klientem, by mógł on na bieżąco zgłaszać swoje sugestie i nanosić poprawki. Zatrudnianie wykwalifikowanej kadry inżynierskiej sprawia, że współpraca z nami jest gwarancją zadowolenia zleceniodawców. Dla każdej maszyny tworzymy projekt 3D, który omawiamy wspólnie z klientem przed rozpoczęciem procesu produkcji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.